Newsletter

Zapisz się już teraz, a poinformujemy Cię o nowych terminach szkoleń oraz aktualnych promocjach.

© 2013 Event Institute

lukasz malecki

Łukasz Malecki

Trener team buildingu, ratownik WOPR, przewodnik PTTK oraz płetwonurek. W branży MICE od 1998r. Właściciel firm S-Grupa, Empressa Sp. z o.o. oraz brandów Piknikowo, Fullcatering, i agencji turystyki przyjazdowej Destination Krakow. Czynnie uczestniczy w organizacjach branżowych oraz targach MICE na całym świecie.

Ukończone studia: absolwent Profesjonalnej Szkoły Biznesu Szkoły Wyższej w Krakowie i Wydziału Zarządzania krakowskiej Akademii Ekonomicznej. Ukończył kursy  Sprzedażowe Gustaw Kaeser Training International, Akademię Innowacyjnej Sprzedaży amerykańskiej firmy Sandler Traning, oraz wiele kursów sprzedażowych i interpersonalnych.

Podczas 15 lat pracował przy ok 1800 realizacjach dla największych światowych i polskich marek. Wśród klientów jego firm znajdują się takie brandy jak Microsoft, Volvo, Valeo, IBM, Adidas, Motorola, Trend Micro, BP, Philips itd.

Pasjonat turystyki i gór widywany od Himalajów po Amerykę Południową. Na co dzień uzależniony  od sportu ze szczególnym uwzględnieniem siatkówki i pływania.

Specjalizacja trenerska: team building, kompleksowa organizacja imprez integracyjnych.

Pozostali trenerzy

 

Adriana
Piekarska
Małgorzata
Starczewska
Artur
Drzazga