Newsletter

Zapisz się już teraz, a poinformujemy Cię o nowych terminach szkoleń oraz aktualnych promocjach.

© 2013 Event Institute

malgorzata starczewska

Małgorzata Starczewska

Trener, jej specjalizacja to szkolenia hotelarskie oraz szkolenia gastronomiczne w prowadzeniu których posiada 7 letnie doświadczenie. Popularyzatorka tej dziedziny wiedzy, dzięki czemu w roku 2013 otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Tychy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji. Współautorka programu nauczania dla szkół z zakresu „Technik hotelarstwa”. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w biurach podróży oraz hotelach w Polsce i poza granicami kraju.

Ukończone studia: „Zarządzanie i marketing w turystyce” - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, „Zarządzanie w turystyce” - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, „Organizacja turystyki i agroturystyki” – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończony szereg szkoleń branżowych m.in. Savoir Vivre - etykieta spotkań, sztuka zachowania się przy stole, Podstawy sztuki barmańskiej, Podstawy sztuki sommelierskiej, Food Safety in Catering.

Ma na swoim koncie m. in. organizację i koordynację zagranicznych projektów Incentive, przygotowanie i koordynowanie projektu edukacyjnego „Historia na talerzu czyli wędrówki szlakiem polskich kuchni regionalnych"

W wolny czasie preferuje aktywny wypoczynek - żeglarstwo, turystykę górską, rowerową oraz pływanie.

Specjalizacja trenerska: hotelarstwo, gastronomia, organizacja ruchu turystycznego.

Pozostali trenerzy

 

Adriana
Piekarska
Łukasz
Malecki
Artur
Drzazga